Reference

(pdf) Reference - JOHNSON CONTROLS AUTOMOBILOVE SOUC., k.s. (47,19kB)

 

Petr Petřík je profesionál na svém místě – pečlivě vybírá své lektory (sám výborně učí), aktivně si vyhledává zpětnou vazbu a obratem činí opatření, klientovi naslouchá a maximálně mu vychází vstříc. Výuku pojímá systematicky a maximálně efektivně – pro každý kurz si volí vždy několik hlavních a vedlejších témat, která si každý lektor (většinou rodilý mluvčí) sám zpracovává, a studenty rozděluje do variabilních úrovnostních skupin. Intenzivní třídenní styk s rodilými mluvčími z různých koutů anglicky mluvícího světa, jejich přízvuky, kulturami a osobnostmi (během lekcí i mimo vyučovací bloky) vede nejen k postupnému osvojení a zautomatizování gramatických pravidel, ale i ke ztrátě případného ostychu a nabytí plynulosti ve vyjadřování.

Víkendové kurzy Petra Petříka jsou moc příjemné, strávené v kruhu přátel, obohacené o společné sportovní a další aktivity – člověk se na ně opravdu těší a vždy odjíždí nabitý novými vědomostmi, rozesmátý a trochu posmutnělý, že už je konec.

 

Petra Petříka rozhodně doporučuji a mluvím tím za všechny své kolegy, s nimiž se kurzů již rok a půl účastníme.

 

Za společnost Baumit, spol. s r.o.

 

Mgr. Marie Šindelářová, asistentka OŘ

 

 

Firma In-tense vedená Petrem Petříkem realizuje pro naši společnost intenzivní kurzy anglického jazyka. Výuku angličtiny vnímáme jako efektivní, zejména díky osobnímu přístupu ke každému členu naší skupiny. Lekce jsou vedeny převážně rodilými lektory z různých částí světa, neformální a mnohdy zábavnou formou, což přispívá ke skvělé atmosféře, kterou uvítají jak věční začátečníci, tak zkušení mluvčí. Kurzy můžeme s čistým svědomím doporučit všem zájemcům o kvalitní výuku anglického jazyka.

 

Mgr. Jana Neckářová

referát vnitřních a vnějších vztahů

Energie - stavební a báňská a.s.

 

 

Petr Petřík pro naší firmu zajišťuje výuku angličtiny. Organizace výuky je vzhledem k rozsahu a rozmanitosti velmi náročná - po celý rok se konají individální a skupinové kurzy přímo v místě nasšeho pracoviště. Výuka probíhá v příjemné, zábavné a neformální atmosféře, tak jsme všichni velice spokojeni.

Intenzivní kurzy doporučuji všem, kteří se rozhodnou se svou angličtinou něco udělat a určitý čas ji studovat skutečně intenzivně a efektivně, porotože angličtina se stává neodmyslitelnou součástí života a pro mnohé je také jednou ze základních podmínek v zaměstnání.

IN-TENSE - to je tým velmi kvalitních a nadšených lektorů a také propracované a praktické studijní materiály.

 

Andera Vilušínská, Manažer PMZ

JABLOTRON, creating alarms

e: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Myslíte, že půjde naučit němou tvář mluvit a ke všemu anglicky ? Nic není nemožné a po roční zkušenosti s výukou angličtiny s Petrem Petříkem víme, že dokáže nemožné.. Neptejte se, jak to dělá, poznejte ho a uvidíte, co dokáže ! Za celou naší náročnou skupinu mu patří velký dík, nejen za trpělivost, osobní přístup, ale hlavně za to, že je ! Petr je nejlepší učitel a báječný člověk. Děkujeme a doporučujeme !!!

 

Michaela Helceletová

SPORT Jablonec s.r.o.

 

Výborný učitel, hodiny jsou přizpůsobeny individuálním potřebám, probíhají zábavnou formou a přitom mají spád, jsou vidět pokroky. Hodiny angličtiny jsou určitě dobře proinvestované peníze.

 

Pavla Hromádková, dětská lékařka

 

Kurz angličtiny pod vedením lektora Petra Petříka navštěvuji již několik let, během této doby jsem si značně rozšířila slovní zásobu a naučila se myslet a pružně reagovat v anglickém jazyce. Můj písemný projev se také výrazně vylepšil. Hodiny mají "pozitivní náboj", což mě baví a motivuje. Lektor umí velmi poutavým a srozumitelným způsobem vysvětlit i obtížnou gramatiku. Lekce vedené Petrem Petříkem mohu vřele doporučit.

 

Petra Svátková, lékařka

 

 

 

Intenzivní víkendové jazykové kurzy  organizované Petrem Petříkem v Poděbradech považuji za nejlepší výuku angličtiny, kterou jsem osobně zažil. Stejného názoru jsou i další kolegové z naší firmy. Oceňujeme zejména individuální přístup lektorů ke studentům. Formá výuky je velmi přátelská a přitom na vysoké odborné úrovni. Vyzdvihl bych rovněž pestrost lekcí, každý lektor je trochu jiný, každý se zaměřuje na něco jiného. Střídají se různá konverzační témata a gramatika je procvičována ve zdravé míře. Kurzy ocení zejména ti, kteří mají ze "školní angličtiny" blok mluvit, aby náhodou neřekli něco špatně - lektoři na kurzech In-tense v těchto situacích působí spíš jako koučové, ne jako direktivní tvrdí učitelé. Kurzů angličtiny s In-tense se účastníme již 3 roky a mohu doporučit! Po dohodě s Petrem je možné využít i "testovací víkend", ale počítejte s tím, že pak už jiné učení angličtiny nebudete chtít.

 

Josef Bárta
TVARMETAL s.r.o.