Výuka angličtiny, intenzivní kurzy, pobytové kurzy

Kdo jsme

Naše jazyková škola navazuje na dvacetiletou tradici úspěšných víkendových kurzů angličtiny, které vyučují zahraniční lektoři. Učíme angličtinu především efektivně a intenzivně.

 

5 zásad, kterými se řídíme:

  1. INTENZITA

Jako děti jsme se naučily jazyk tím nejpřirozenějším způsobem, který spočíval především v intenzitě. Stejně tak přistupujeme i k výuce angličtiny - intenzivně pilujeme jazyk, který chceme, abyste ovládali na jedničku.  1. MALÉ SKUPINY

Každý student je pro nás jedinečný, na každém nám záleží, a proto za cestu k úspěchu považujeme individuální přístup. Učíme v malých skupinách, které tvoří 2-5 studentů.


  1. OSNOVY

Řídíme se heslem "opakování je matka moudrosti", a proto se vám s námi nestane, že byste nějakou lekci nezvládli - pilujeme do té doby než se tak stane! Nechceme z vás udělat věčné začátečníky!


  1. LEKTOŘI

Kvalitní lektor je záruka úspěchu - my máme rodilé mluvčí, ze kterých rozhodně nemusíte mít žádné obavy. Naši lektoři jsou důkladně proškoleni a jsou tu od toho, aby vás naučili, co očekáváte. Je velmi důležité, aby ucho tzv. angličtinu "naposlouchalo" a to jak, britskou, americkou tak i australskou.


  1. ZÁZRAČNÁ METODA?

Chuť a snaha - to jsou hlavní přísady úspěchu. My vám angličtinu do hlavy nenalijeme, ale pomůžeme vám pilováním zdokonalit její znalost a věříme, že poctivým a hravým způsobem dojdeme nejdál.

 

 

Kdo jsou naši studenti?

 

Ti, co se chtějí naučit anglicky - rychle, kvalitně a efektivně.

Ti, co ví, že chodit na angličtinu jednou týdně nemá smysl, ale nemají čas navštěvovat kurzy vícekrát týdně.

Ti, co volí raději cestu víkendových intenzivních kurzů.

Ti, co mají rádi individuální přístup a ví, že o ně bude dobře postaráno.

Ti, co myslí pozitivně a mluvit anglicky chtějí.

Ti, co chtějí poznat nové přátele, odreagovat se a zapomenout na starosti všedního dne.

Ti, co věří, že angličtinu se naučí opravdu každý.

 

 

 

Hýčkáme si Vás !

Každého studenta potěšíme minimálně jednou FACE TO FACE hodinou v semestru :)


 


intense-fotkajpg.jpg