Výuka angličtiny, intenzivní kurzy, pobytové kurzy

 

TERMÍNY NA ZIMNÍ SEMESTR 2016

 

16. - 18. 9.

14. - 16. 10.

11. - 13. 11.

9. - 11. 12.

13. - 15. 1

 

Hýčkáme si Vás !

Každého studenta potěšíme minimálně jednou FACE TO FACE hodinou v semestru :)

Kdo jsme

Jazyková škola In-Tense navazuje na dvacetiletou tradici úspěšných víkendových kurzů angličtiny.
Kolektiv In-Tense je složen především ze zahraničních lektorů, u nichž není důležitý titul, ale na opravdová schopnost učit.
Jazyková škola In-Tense vznikla za účelem naučit Vás anglicky tím nejefektivnějším způsobem.

Naše vize

VELKÁ INTENZITA

Jako děti jsme se všichni naučily mateřský jazyk tím nejpřirozenějším způsobem, jenž spočíval hlavně v intenzitě, jakou jsme byli touto řečí obklopováni. Myslíte si tedy, že se naučíte anglicky za 1 hodinu týdně? My tomu nevěříme, a proto takovou výuku ani nenabízíme.

VELMI MALÉ SKUPINY

Považujete skupinu 8 lidí za malou? My tedy opravdu ne. Nechceme Vám dát o hodinách čas odpočívat či si předem  promýšlet si odpověďi. Z tohoto důvodu naše skupinky tvoří 2 - 5 studentů. Věříme, že jen tak lze najít prostor pro Vaše individuální potřeby.

PEVNÉ OSNOVY ANEB VĚČNÝ ZAČÁTEČNÍK

Samozřejmě i my učíme podle osnov, ale než přejdeme k další úrovni, musíme si být jisti, že jste danou látku zvládli. Nechceme „produkovat" další věčné začátečníky pouze za cenu, že budou dodrženy časově stanovené osnovy. Zastáváme myšlenku, že opakování je matka moudrosti.

KVALITNÍ LEKTOŘI

Chápeme, že někteří z Vás mají z rodilých mluvčích obavy. Ovšem ty jsou zcela zbytečné. Naši lektoři jsou důkladně proškoleni a jsou tu, od toho Vás vše naučili. Je velmi důležité, aby ucho tzv. angličtinu "naposlouchalo" a to jak, britskou, americkou tak i australskou.

ZÁZRAČNÁ METODA?

Bohužel. Angličtinu Vám do hlavy "nenalijeme". Nebudeme u toho cvičit ani meditovat. 
Ani bez Vaší snahy a chuti to nepůjde. Věříme ale, že s naším poctivým přístupem Vám učení půjde snadno, bude Vás bavit a výsledky budou zřejmé.

Kdo jsou naši studenti?

Našimi studenty jsou lidé, kteří se CHTĚJÍ naučit anglicky RYCHLE, KVALITNĚ A EFEKTIVNĚ. Lidé, jež vědí, že chodit na angličtinu 1x týdně nemá smysl, ale bohužel nemají čas navštěvovat kurzy 3-4x týdně. Volí tedy cestu víkendových kurzů, kde se ve velmi malé skupince, podaří za krátkou dobu naučit anglickému jazyku. Jsou to pozitivně myslící lidé, kteří chtějí mluvit anglicky, poznat nové přátelé, odreagovat se od práce a zapomenout na starosti všedního dne.
Jsme si jisti, že anglicky se může naučit každý. Jak již bylo na těchto stránkách zmíněno, angličtinu Vám do hlavy "nenalijeme". Ale věříme, že Vám ve vaší snaze dokážeme maximálně pomoci.skupinlepsijpg.JPG